KŠ PREFA s.r.o.

Společnost KŠ PREFA s.r.o. je ryze český podnik, který vznikl koupí podniku SKANSKA PREFA na konci roku 2014.

Hlavní sídlo (vedení společnosti, projekční, obchodní a technické oddělení) se nachází v Praze, výrobní závody ve Štětí
a v Tovačově.

Podnik je jedním z předních českých výrobců železobetonových prefabrikátů a dodavatel železobetonových prefabrikovaných konstrukcí i staveb. Spolehlivě a kvalitně pokrývá potřeby zákazníků ze státního i soukromého sektoru
po celé České a Slovenské republice. Zaměřuje se zejména na pozemní a dopravní stavby, transportbeton a je předním producentem UHPC. Dopravu dílců i montáž je schopen dodávat kompletně na klíč.

Firma každoročně realizuje velké množství zakázek v širokém spektru od realizace prefabrikovaných skeletových hal, stěnového HalaSystemu, přes dodávky mostních konstrukcí, dálničních a kotvených svodidel, protihlukových stěn, lávek pro pěší a dalších betonových konstrukcí. Na vybrané se můžete podívat v referencích na webových stránkách www.ksprefa.cz.

KŠ PREFA úzce spolupracuje s vysokými školami a výzkumnými ústavy, soustavně řeší výzkumné úkoly jak podpořené granty, tak financované z vlastních prostředků.

V rámci projektu ponorného mola z vláknobetonu s protipovodňovou pneumatickou ochranou se KŠ PREFA podílí
na přípravě, vývoji a výrobě prototypů v podmínkách reálného využití. Dále zajišťuje spuštění na vodní hladinu a splnění podmínek veřejného provozování.

2019 Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí, Fakulta stavební, ČVUT v Praze, Thákurova 7, 166 29 Praha 6 | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!